Naše procedúry

Tradičná thajská masáž

Thajská masáž je suchá masáž, bez použitia olejov, len za pomoci malého množstva bylinkových balzamov. Thajská masáž je schopná nabudiť a uvoľniť myseľ a telo. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť hlavy, bolesti chrbta. Thajská masáž môže zlepšiť vaše zdravie: Telo sa vráti do rovnováhy, pomáha pri zlepšovaní krvného obehu a zvýšenie vitality.

Olejová masáž

Olejová masáž má blahodarné účinky, masíruje sa prírodnými olejmi , má vysoko priaznivé účinky na myseľ, ale i na unavené svalstvo. Pomáha pri bolestiach hlavy, problémoch s kĺbmi, celkovo posilňuje imunitu a človek po absolvovaní olejovej masáži sa cíti veľmi sviežo.

Thajská bylinná masáž

Thajská bylinná masáž pomocou bylinkových masážnych gulí je zameraná na vyváženie životnej energie, za pomoci stimulácie kanálov v ktorých prúdi. Za použitia špeciálnych bylín, z ktorých sú masážne gule vyrobené, a tepla, spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolestí, napätia, vyživujú pokožku. Masáž stimuluje krvný a lymfatický obeh. Ukľudňuje telo a myseľ. Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela. Výrazný je aj jej aromaterapeutický efekt.

Reflexná masáž chodidiel

Masáž, ktorá stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení. Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov.

Masáž chrbta a šije

Masáž zameraná na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť s dôrazom na ischiatický nerv. Opakovaním tejto masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice.

Táto masáž je ideálna pre tých, ktorí majú sedavú prácu a nemajú čas si poriadne pretiahnuť a uvoľniť pri každodennom strese svoj chrbát. Dočkáte sa dokonalého relaxu, za ktorý vám váš chrbát poďakuje.